הצוות שלנו

ShiranKaplan -GC - final-15

שמואל גורטלר
מייסד ויו"ר

למר גורטלר מעל 35 שנות ניסיון בבנקאות השקעות והינו אחד ממנהלי העסקאות המובילים בארץ.
טרם הקמת גורן קפיטל גרופ, שמואל כיהן כראש חטיבת בנקאות ההשקעות בקבוצת "כלל" שם ניהל את כלל חיתום ואת פעילות זרוע ההשקעות הפרטית.

בשנת 1997 ייסד את גורן קפיטל גרופ שהפכה בהנהגתו לחברה המובילה בתחומי מימון תאגידי ומימון פרויקטים כבנק ייעוץ השקעות עצמאי וייחודי בשוק הישראלי. השירותים המוצעים על ידי החברה כוללים: מימון פרויקטים, גיוס הון וחוב מקומי וגלובלי (חוב, מזנין, והון), הסדרי חוב, מיזוגים והפרטות, ייעוץ בעסקאות בצד המכר וכן לצד רכישה, ועוד.

כיועץ לכמה מהעסקאות הגדולות ביותר בשוק הישראלי בשנים האחרונות, צבר שמואל הבנה עמוקה בכל הקשור לתחומי מימון פרויקטים ומימון תאגידי, כולל מדיניות פיננסית, מבנה הון, חלופות מימון (כולל הנפקת חוב מקומית ועולמית), חוזים פיננסיים, נושאים הקשורים בנושים ותקנות הבנקאות וניירות הערך בישראל. בתפקידו כיועץ, הוא הוביל תהליכי משא ומתן עם מוסדות פיננסיים ובעלי שליטה בשם לקוחותיו, תוך דגש על הבנת החקיקה הנוגעת לנושאי בנקאות ומוסדיים, ובכך פיקח על כל היבטי העסקה.

יתר על כן, שמואל הינו בעל ניסיון ובקיאות רבה בתחום ההפרטות, וייעץ לגופים ממשלתיים בכמה מתוכניות ההפרטה הגדולות ביותר בארץ דוגמת: בנק לאומי, בנק דיסקונט, בתי זיקוק הנפט (בז"ן) והתעשיות האווירית בישראל (תע"א).

 

ניסיונו העשיר של מר גורטלר כולל:

שימש כ-"Country Advisor" של בנק UBS בין השנים 1995-2002 – בתפקידו ייעץ לבנק בנושא עסקאות חוב והשקעות. סיים את לימודי המשפטים באוניברסיטה העברית בהצטיינות – התמחה בבית המשפט העליון, ועבד כעורך דין במשרד עורכי הדין נשיץ ברנדס. עבד כעורך דין מסחרי בין השנים 1986 – 1990 בחברת Willkie, Farr & Gallagher בניו יורק, אחד ממשרדי עורכי הדין הבולטים בארה"ב בתחומי הפיננסים והעסקאות.
מרצה לבנקאות השקעות בבית הספר למינהל עסקים באוניברסיטה העברית (1991-2002) ובבית הספר לעסקים אריסון (המרכז הבינתחומי). כיהן בדירקטוריונים של תאגידים מובילים ובהם בנק דיסקונט ישראל בניו יורק, קבוצת קשת מדיה, צים, ועופר השקעות.

כיום נמנה על חבר הנאמנים של מוזיאון תל-אביב, והיה בעבר חבר בוועדה של החברה להגנת הטבע, המרכז האקדמי רופין וחבר בבית הדין לתחרות (לשעבר בית הדין להגבלים עסקיים).

WhatsApp Image 2023-06-29 at 13.53.44

ערן זק
שותף מנהל

טרם הצטרפותו לגורן קפיטל, ערן ניהל את זרוע בנקאות ההשקעות של Credit Suisse בישראל, ובמסגרת זו הוא סיפק ייעוץ לחברות מקומיות בתהליכי מיזוגים ורכישות, וכן בגיוסי הון וחוב (ציבורי ופרטי). טרם עבודתו ב-Credit Suisse, ערן הוביל את פעילות בנקאות ההשקעות של פועלים אקוויטי והיה שותף בקרן Secondary גלובלית שם התמקד בכיסוי של השוק הישראלי. 

מוקדם יותר בקריירה שלו, ערן עבד בקבוצות המיזוגים והרכישות של Bank of America Merrill Lynch  ו-Lehman Brothers בניו יורק, שם הוא לקח חלק פעיל ביזום וביצוע של מספר רב של עסקאות. לאורך הקריירה שלו, ערן עבד על עסקאות בשווי מצטבר של מעל ל-20 מיליארד דולר. ערן החל את הקריירה שלו ב-E&Y  ישראל, שם עבד במחלקה הכלכלית ובקבוצת הביקורת של חברות טכנולוגיה.

ערן הוא בעל תואר MBA מבית הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת קולומביה, שם סיים את לימודיו בהצטיינות. הוא בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב ורו"ח בישראל.

אנטון רבינוביץ'

דירקטור

בטרם הצטרפותו לגורן קפיטל, אנטון עבד כ-12 שנים בתור בנקאי השקעות ב- Credit Suisse בסניפי לונדון, מוסקבה ומדריד. הוא בעל ניסיון עשיר בייעוץ ללקוחות ממגזרים עסקיים וגיאוגרפיות מגוונות.

אנטון השלים מגוון רחב של עסקאות (מעל לכ-30 עסקאות שהושלמו), כולל בתחום מיזוגים ורכישות, הנפקות, מימון חוב ומימון הון.

 

אנטון בעל תואר ראשון (בהצטיינות) במנהל עסקים מבית הספר הגבוה לכלכלה של אוניברסיטת המחקר הלאומי, מוסקבה.

אילון הראל

Associate 

טרם הצטרפותו לגורן קפיטל, עבד כ-Manager במחלקת ייעוץ עסקאות, בדגש על צוותי הערכת השווי ובדיקת הנאותות, של KPMG. 

התחיל את הקריירה שלו ב-EY ישראל, במחלקת מיסוי ועסקאות בינלאומיות, בצוותי ה-Transfer Pricing ומידול פיננסי.

לאילון תואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת תל אביב (בהצטיינות), ותואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת Pennsylvania State.

קלאודיה בן עדי – רו"ח
חשבת פיננסית

טרם הצטרפותה לגורן קפיטל, קלאודיה צברה ניסיון משמעותי במהלך 9 שנים כחשבת פיננסית בחברות מקומיות ובינלאומיות. הניסיון הקודם שלה כולל עבודה במחלקת ביקורת במשרד ברייטמן, אלמגור זוהר ושות' (Deloitte) שם התמחתה בשירותי ביקורת למגוון של חברות.
קלאודיה הינה רואת חשבון מוסמכת בישראל משנת 2010.

דילוג לתוכן