מי אנחנו

התמקדות בלקוח

המיקוד היחיד של גורן קפיטל גרופ הוא מתן ייעוץ ללקוחותיה.
אנו מאמינים בבניית קשרים ארוכי טווח, מעשיים, ברמה גבוהה ועל כן שואפים לעזור ללקוחותינו לממש את מלוא הפוטנציאל של העסק שלהם. גורן קפיטל שמה את לקוחותיה במקום הראשון ואינה עוסקת בפעילויות שעלולות להתנגש במטרותיהם

תכנון וחדשנות

כחברת ייעוץ בוטיק המובילה בישראל, אנו עוקבים אחר ההתפתחויות האחרונות בשווקים שלנו. 
ההתמקדות שלנו בצרכי הלקוח, יחד עם הניסיון רב השנים, מאפשרים לנו לחשוב מחוץ לקופסה ולספק ללקוחותינו את הפתרונות המתאימים ביותר לכל מצב

חזון וניסיון

אנו שואפים לספק ללקוחותינו ייעוץ ברמה הגבוהה ביותר, זאת על מנת לסייע ולמקסם את תוצאותיהם.
חברי הנהלת גורן קפיטל גרופ בעלי ניסיון יוצא דופן בקנה מידה ישראלי של למעלה מ-50 שנות ניסיון מצטבר בעולמות הפיננסיים ובשירות לקוחות ברמה בלתי מתפשרת

גורן קפיטל גרופ ("גורן קפיטל") הנה בנק השקעות עצמאי ומוביל הפעיל בישראל ומחוצה לה, אשר מלווה לקוחות מקומיים וגלובליים בעסקאות מקומיות וגלובליות. שירותיה של גורן קפיטל כוללים ייעוץ בתחום מיזוגים ורכישות, גיוסי חוב והון, מימון פרויקטים, הפרטות, והסדרי חוב.

בזכות מעל ל-26 שנים של ניסיון, גורן קפיטל יצרה רשת קשרים ענפה עם שחקני מפתח בשוק ההון הישראלי והבינלאומי, ואף ייעצה לחברות ודירקטוריונים מהשורה הראשונה בארץ ובחו"ל בתחומי מבנה הון, חלופות מימון (כולל הנפקת חוב מקומי וגלובלי), דירוג אשראי, ומימון פרויקטים.

משימתנו היא להמשיך ולספק ייעוץ מהשורה הראשונה ללקוחותינו תוך הרחבת השירות שלנו, וזאת על ידי טיפוח קשרים ארוכי טווח, ומינוף המוניטין החזק ורשת הקשרים שלנו בשווקים המקומיים והגלובליים כאחד. 

הצוות של גורן קפיטל ממוקם היטב לספק שירות איכותי וללא ניגוד עניינים ללקוחותיה. ההנהלה הבכירה של גורן קפיטל הינה בעלת ניסיון של מעל ל-50 שנה במתן ייעוץ ושירותי בנקאי להשקעות במגוון רחב של מצבים.

גורן קפיטל הינה יועצת מימון מהמובילות בישראל, והיא הייתה ועודנה מעורבת בעשרות עסקאות גיוס הון וחוב. בנוסף, גורן קפיטל מובילה בייעוץ בהסדרי חוב ומספקת שירותי ייעוץ וליווי וביצוע אנליזות למימון אלטרנטיבי ובניית חוב. אנו מספקים חבילה מקיפה של שירותי ייעוץ לגיוסים ובאמצעות הניסיון שלנו בתחום המימון אנו מצליחים לגשר בין לווים ומלווים על הצד הטוב ביותר. גורן קפיטל היא החברה היחידה בארץ המבצעת ניתוח של אלטרנטיבות מימון מקומיות אל מול אלטרנטיבות מימון גלובליות עבור חברות מובילות ודירקטוריונים. בנוסף, גורן קפיטל הנה החברה היחידה בארץ שהשלימה בהצלחה עסקאות מימון ממקורות בינלאומיים כאלטרנטיבה למימון מקומי.

צרו איתנו קשר

מגדל המוזיאון, קומה 21,
ברקוביץ׳ 4 תל אביב

דילוג לתוכן